fbpx

Про компанію

Відкритий діалог бізнесу та влади

Компанія Аспер Консультанти надає послуги у сфері Government Relations (GR). Ми будуємо відкритий діалог між бізнесом та органами місцевої влади для розвитку малого та середньго підприємницта, захисту інтересів громади та лобіювання важливих питань столиці в Київській міській раді та Київській міській державній адмінистрації.

Хто ми?

Компанія Аспер Консультанти заснована в березні 2017 року. Ми досліджуємо тренди, діяльність людей та органів місцевої влади, які формують порядок денний розвитку міста. Ми вивчаємо процедурні питання, веріфікуємо документи, аналізуємо ризики комерційних проектів в місті Києві.
Місією Asper є забезпечення ефективної, прозорої та результативної взаємодії між владою та бізнесом міста Києва, розвиток міста та підвищення рівня добробуту його громадян.

Наші цілі
 1. Збільшити кількість реалізованих інвестиційних проектів, яка підвищать рівень комфорту мешканців Києва;
 2. Представляти інтереси бізнесу для забезпечення ефективної взаємодії з владою;
 3. Здійснювати моніторинг діяльності міської влади для виявлення та усунення негативних явищ;
 4.  Ініціювати та супроводжувати прийняття нормативних актів, що сприяють розвитку малого та середнього бізнесу.
Принципи
Законність

Представляючи та захищаючи інтереси клієнта, ми діємо виключно в рамках чинного законодавства України.

Повага до влади та бізнесу

Ми з повагою відносимося до будь-якого посадовця, підприємця чи звичайного робітника. Віримо в гідність кожного.

Відповідальність

Даний принцип зобов’язує нас нести не лише юридичну, а й моральну і соціальну відповідальність за нашу роботу.

Партнертво

Повага і врахування інтересів бізнесу, влади і суспільства. Ми досягаємо балансу інтересів усіх учасників процесу.

Ми переконані у тому, що успіх компанії залежить від команди, тому в Asper працюють фахівці в сфері юриспруденції, політології та економіки, які мають великий досвід роботи в реалізації проектів спільно з органами місцевого самоврядування.

Наші проекти
 1. Ініціювали та супроводжували прийняття рішення Київради від 15 вересня 2015 року “Про повноваження окремих органів місцевого населення” (пілотний проект). В результаті був створений механізм захисту одного із основних інститутів суспільства – громадян, які об’єдналися за місцем свого проживання.
 2. Ініціювали створення комісії при Київській міській адміністрації з вирішення проблемних питань по об’єктам незавершеного будівництва. Кияни отримали орган, який піклується про них та водночас захищає їх інтереси з питань будівництва.
 3. Ініціювали оптимізацію організаційної структури підрозділу, що відповідальний за обслуговування пішохідних переходів. Так було заощаджено близько 25 млн гривень бюджету Києва.
 4. Ініціювали створення кооперативів для завершення будівництва і обслуговування будинку на об’єктах незавершеного будівництва. В результаті мешканці отримали реальну можливість впливати на процес будівництва та обслуговування будинку, в якому вони проживають.
Asper Consultants надає ексклюзивні GR-послуги:
 • Експертної аналітики та моніторингу діяльності органів місцевої влади, комунальних підприємств;
 • Ініціювання та супроводження внесення змін в нормативні та індивідуально-правові акти;
 • Представництва інтересів компанії в органах місцевої влади;
 • Створення сприятливого середовища для роботи з органами місцевої влади.
 • Формування позитивного іміджу місцевої влади або бізнесу для реалізації державно-приватного партнерства.
Команда
Микола Мартинюк
Партнер

Спеціаліст в області  взаємодії з органами державної влади. Має ступінь кандидата наук з державного управління, викладач політології. Працював у Верховній раді України та Київській міській раді протягом 10 років. Освіта: Київський національний економічний університет, спеціалізація – міжнародна економіка.

Володимир Куянцев
Партнер

Спеціаліст в області фінансів, стратегії, маркетингу, електронної комерції та інновацій. Має досвід управління підприємствами різних галузей. MBA – Технічний університет Мюнхена, Німеччина. Магістр – Київський національний економічний університет, фінансовий менеджмент. Стажування – Департамент юстиції США.

Богдан Плюшко
Партнер

Спеціаліст в області корпоративної та господарської діяльності, юрист. Має досвід роботи з міжнародними клієнтми, працював в приватній юридичній сфері та на ринку цінних паперів. Освіта: Київський національний університет ім. Тараса Шевченко, Інститут Міжнародних Відносин, спеціалізація –  міжнародне право; університет Південної Каліфорнії в м. Лос-Анджелес, спеціалізація – корпоративне право.