fbpx

Головна | Блог | Топ 10 комунальних підприємств за фінансуванням на капітальні вкладення і капітальний ремонт з бюджету Києва

29 листопадаа 2017
Топ 10 комунальних підприємств за фінансуванням на капітальні вкладення і капітальний ремонт з бюджету Києва

Кожен киянин користується дорогами, майже кожен — метрополітеном чи міським транспортом, гуляє парками та освітленими вулицями. Однак, чи замислюємося ми скільки з бюджету міста, а отже й сплачених нами податків, витрачається на ці повсякденні потреби?

У 2017 році майже 13% бюджету Києва було спрямовано саме на діяльність комунальних підприємстви. Ми обрали 10, що витратили на капітальні вкладення та ремонт найбільше. Наскільки ефективно — залишаємо на ваш розсуд.

 

Наступного разу розглянемо топ 10 інфраструктурних проектів у Києві за освоєним бюджетом у 2017 році.

Наступного разу розглянемо топ 10 інфраструктурних проектів у Києві за освоєним бюджетом у 2017 році.

 

Коротка довідка:

КК “КИЇВ АВТОДОР” створено з метою виконання комплексу робіт з технічного нагляду, утримання та ремонту автомобільних шляхів та шляхово-транспортних споруд на них, мереж зовнішнього освітлення вулиць та іншого.

 

КП “ЖИТЛОІНВЕСТБУД – УКБ” організує проектування, будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, введення в експлуатацію, відчуження об’єктів житлового та нежитлового призначення, залучення коштів фізичних та юридичних осіб для будівництва житла та об’єктів нерухомості.

 

КП “КИЇВБУДРЕКОНСТРУКЦІЯ” забезпечує будівництво (реконструкцію), переобладнання споруд та об’єктів житлово-комунального господарства

 

КП “ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР” утворено з метою організації служби замовника з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів підприємств, установ та організацій галузей освіти, охорони здоров’я, зв’язку, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

 

КО “КИЇВЗЕЛЕНБУД” є територіальним об’єднанням підприємств зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста, що виконують комплекс робіт із зеленого будівництва, утримання зелених насаджень.

 

ПРАТ “АК “КИЇВВОДОКАНАЛ”  відповідає за забір, підйом води з поверхневих та підземних джерел водопостачання, очищення відповідно до вимог з подальшим відведення стоків не лише міста Києва, але й прилеглих населених пунктів Київської області.

 

КП “СПЕЦЖИТЛОФОНД” здійсненює функції замовника ремонту, реконструкції, будівництва житлових будинків та споруд, залучає в установленому порядку інвестиції для фінансування ремонту, реконструкції, будівництва житлового та нежитлового фонду, паркінгів тощо, утримує житловий фону згідно з вимогами діючих правил і норм технічної експлуатації.

 

КП “КИЇВПАСТРАНС” — одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах  України , соціальний перевізник № 1. Підприємство  є власністю територіальної громади міста Києва, на  якому працює майже 10 тисяч працівників.

 

КП “КИЇВМІСЬКСВІТЛО” відповідає за освітлення магістралей, вулиць, прибудинкових територій, парків та скверів.

 

КП “КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН” будує у Києві нові і утримує існуючі станції і лінії метро, організовує перевезення пасажирів, закуповує нові поїзди та стежить за їх технічним станом.