fbpx
Послуги

У будь-якого підприємця рано чи пізно виникає необхідність взаємодіяти з органами влади. У зв’язку зі специфікою нашої країни мало хто отримує задоволення від цього процесу. Спеціалісти Аспер обізнані у всіх тонкощах процедур на рівні Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації. Ми фокусуємо нашу увагу на найбільш важливих напрямках, що сприяють розвитку міста: здійсненні капітального будівництва; дозвільних процедурах благоустрою; роздрібній торгівлі та рекламі. Наші спеціалісти супроводжують отримання необхідних документів в органах влади, здійснюють всі необхідні дії для представництва інтересів малого та середнього бізнесу, а також громади міста.

Сучасні суспільні відносини потребують переходу на новий рівень взаємодії з владою. Прийняттю будь-яких рішень Київською міською радою чи Київською міською державною адміністрацією повинен передувати всебічний аналіз ситуації, визначення кола осіб, яких може стосуватися дане рішення, та розробка проекту у відповідності до юридичних вимог. Спеціалісти Аспер є професіоналами у сфері розробки нормативних актів, моніторингу діяльності органів влади та забезпечення комунікації з владою.

Київ – одне з найчарівніших міст Європи. Разом ми можемо зробити його ще кращим. Приватний інвестор являє собою рушійну силу майбутнього добробуту та економічного зростання столиці. Якщо ви маєте бажання, наснагу та досвід, ми допоможемо розпочати чи розширити ваш бізнес. Одне з ключових для інвестора завдань – економія часу, грошей та інших ресурсів, а також забезпечення гарантій довгострокової стабільності підприємства. Активним та цілеспрямованим підприємцям Києва ми пропонуємо наш досвід та знання щодо взаємодії з  органами влади з питань впровадження інвестиційних проектів, купівлі чи оренди землі або комунального майна.