fbpx

Головна | Послуги | Комунальна власність

Інвестиції у місто

Ви хотіли б взяти в оренду комунальне майно, проте не знаєте де і як саме? Правовий режим має ряд особливостей та покладає певні обов’язки на користувача/орендаря такої нерухомості. Аспер допоможе обрати саме той об’єкт, що відповідає вашим потребам, забезпечить укладення прозорого та вигідного договору оренди.

 

Одна із складнощів процесу оренди – те, що сьогодні в Україні не існує єдиної бази обліку комунальної власності. Зацікавлена особа не може звернутись до представника територіальної громади з запитом про оренду приміщення. Тим не менш, перспективні приміщення існують. Деякі з них активно здаються в оренду, деякі пустують, ще частина приватизується. Незважаючи на те, що вже давно розроблено механізм оренди комунальної власності, на практиці часто виникають запитання. Ми маємо базу доступних для оренди комунальних приміщень та знання необхідні для проходження бюрократичних процедур.

 

Наші знання, контакти і досвід дозволяють надати професійну консультацію у питаннях, пов’язаних з комунальною власністю.

замовити дзвінок