fbpx

Головна | Послуги | Фінасування будівництва

Будівництво

На сьогодні у Києві, як і по всій Україні, фактично єдиним законним способом інвестувати у будівництво фізичними особами є створення житлово-будівельного кооперативу. Такий механізм має ряд особливостей і переваг, зокрема з точки зору оподаткування і можливості отримання земельної ділянки. Одночасно, така форма як житлово-будівельний кооператив підходить для обслуговування вже побудованих будинків.
 

Asper Consultants надає консультації щодо створення такої організаційно-правової форми, готує документи враховуючи особливості і потреби замовника.

 

Така послуга є актуальною для забудовників, що хочуть чесно продавати нерухоме майно і отримувати фінансування від фізичних осіб без створення складних механізмім, таких як фонд фінансування будівництва, наприклад. Житлово-будівелний кооператив дозволяє відмовитися від об’єктивно незаконних попередніх договорів інвестування чи купівлі-продажу майнових прав.

 

Також послуга може бути корисна для фізичних осіб-інвесторів, що стали жертвами недобудов чи незаконного будівництва. Об’єднання у житлово-будівельний кооператив є відправною точною для завершення будівництва і введення будинку в експлуатацію.

замовити дзвінок