fbpx

Головна | Блог | Як самочинне будівництво перетворити на законне: кейс «Перлини Троєщини»

Кейс від Asper Consultants - узаконення Перлини Троєщини
11 Липня 2018
Як самочинне будівництво перетворити на законне: кейс «Перлини Троєщини»

Будівництво житлового комплексу у Києві часто є проблемним. Отримання дозволу на будівництво, отримання прав на землю, виконання всіх містобудівних умов та обмежень часто видаються заскладними для девелопера. І він іде на незаконні кроки, за які часто розплачуються його інвестори – прості люди, які вклалися в майбутню квартиру.

Один з таких випадків – ЖК «Перлина на Троєщини» (Закревського, 42) – одна з недобудов Києва скандально відомого Анатолія Войцеховського.
 
Як узаконити самочинне будівництво - кейс від Asper Consultants
 
На початок відкриття кримінального провадження проти нього у 2016 році з 9 запланованих секцій тут було зведено лише 2. Однак і ті не могли б бути підключеними до комунікацій через відсутність дозвільних документів. Тож, абсолютно справедливо будівництво отримало статус самочинного.
 
На будівельну техніку був накладений арешт, і всі роботи призупинилися.
 
Тим часом, у 2017 році сплив строк дії договору оренди із забудовником. На земельну ділянку було накладено арешт. І «Перлина» мала всі шанси лишатися на київському «дні» недобудов ще не один рік.

 

Проте активні цілеспрямовані інвестори зуміли створити справжній прецедент у столиці – і перетворити самочинне будівництво на законне. Як виявилось, для цього необхідно: бажання і терпіння; допомога кваліфікованих юристів. Тож, інвесторам ЖК вдалось із експертами Asper Consultants відстояти своє право на квадратні метри.

 

За участі спеціалістів Asper Consultants протягом 2017- 2018 років:

 

Кейс узаконення самочинного будівництва "Перлина Троєщини" від Asper Consultants
 

Один з найважливіших етапів, який неможливо пройти без досвідчених юристів – це процедура ДПТ, яка й націлена на отримання легальних прав на землю. Це у свою чергу необхідно для отримання всієї дозвільної документації на подальше будівництво і введення в експлуатацію.

 

У прийнятті детального плану території активну участь брав створений інвесторами ЖБК, на баланс якої і передана недобудова.

 

Всі ці кроки запустили процес оренди землі, отримання містобудівних умов та обмежень, технічних умов, дозволів на будівництво.

 

ЖК «Перлина Троєщини» стане першим законним об`єктом Анатолія Войцеховського. В першу чергу, це стало можливим завдяки злагодженій роботі інвесторів з міжвідомчою комісією з проблемних забудов та юристами.

 

Експерти Asper Consultants завжди готові проконсультувати у всіх питаннях, пов’язаних з проблемним будівництвом та отриманням прав на землю:

 

м. Київ
 
вул. Рибальська, 10

 

+38 (067) 586 35 27

 
Автор: юрист Asper Consultants, Валерія Дударенко
 
Читайте блог Asper Consultants в Telegram