fbpx

Головна | Блог | Як встановити автокафе у Києві? Частина 2: торги, пайова участь та дозвільна документація

5 Грудня 2017
Як встановити автокафе у Києві? Частина 2: торги, пайова участь та дозвільна документація

Минулого разу ми розглянули, де і як можна зареєструватися на торги за право встановлення засобів пересувної торгівлі, наприклад автокафе чи фудтраку. Сьогодні поговоримо про саму процедуру торгів, а також оформлення необхідних для безпосереднього початку роботи документів і дозволів.

Учасникам, які отримали допуск до участі у торгах, на поштову скриньку біржа надсилає повідомлення про час проведення та посилання на сторінку відкритих торгів.

 

Учасники обирають місце, що їх цікавить, за номером лоту або номером об’єкту продажу. Крок торгів становить 10% від попередньої ціни.

 

Початкова ціна встановлюється Організатором окремо та додається до Документації для проведення торгів.

 

Як тільки розпочались торги, учасники мають право протягом 15 хвилин надати свої цінові пропозиції на сторінці проведення торгової сесії. При цьому, кожна з додаткових цінових пропозицій, наданих учасниками торгів, повинна перевищувати попередню не менше, ніж на крок.

 

Якщо пропозиція внесена за 5 хвилин до закінчення торгової сесії, то час проведення торгів продовжується на 10 хвилин і так доти, поки не буде виявлено переможця торгів. Торги вважаються закінченими у разі, якщо в останні 5 хвилин не було подано жодної пропозиції про ціну.

 

Переможцем торгів визначається учасник, що запропонував найвищу ціну на час завершення торгів.

 

Після закінчення торгів по лоту переможець у власному персональному кабінеті в Електронній торговій системі роздруковує протокол, який формується автоматично.

 

Між переможцем торгів та ТБ «Перспектива-Коммодіті» укладається договір приєднання, що встановлює умови оплати наданих послуг щодо проведення торгів. Переможець зобов’язаний протягом 2 робочих днів з дня проведення торгів сплатити рахунок, підписати протокол та надати його ТБ «Перспектива-Коммодіті».

 

Протягом десяти робочих днів після оприлюднення інформації про результати торгів переможець повинен укласти з КП «Міський магазин» договір щодо розміщення засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі. Договір укладається терміном на один рік.

 

Плата за облаштування та утримання місця розміщення засобу пересувної торгівлі сплачується двома окремими платежами за кожні 6 місяців.

 

Гарантійний внесок, який був внесений для участі в торгах, першочергово зараховується як частина або вся сума першого платежу, а залишок, якщо лишився, зараховується як частина плати за цим Договором в наступний черговий платіж. Якщо сума гарантійного внеску є менше платежу, суб’єкт господарювання зобов’язаний сплатити обсяг коштів, яких не вистачає, в строк, зазначений в Договорі.

 

Читати:

 

Як встановити автокафе у Києві. Частина 3: хто може проводити перевірки та яка відповідальність настане за порушення

 

 

 

Далі суб’єкт зобов’язаний протягом 10 днів укласти договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (внесок на фінансування заходів з благоустрою міста Києва) з Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.

 

Пайова участь (внесок) в утриманні об’єктів благоустрою сплачується в повній сумі єдиним щорічним платежем. Розмір Пайової участі розраховується за такою формулою:

 

 

де

 

П – загальна площа засобів пересувної торгівлі (м2);

 

Сбв – середня базова вартість одного квадратного метра земельної ділянки, встановлена рішенням Київської міської ради (грн./м2);

 

Кз – зональний коефіцієнт;

 

Кф – коефіцієнт функціонального використання – розмір Пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою з 1 кв. м загальної площі засобів торгівлі відповідного функціонального використання;

 

Кст – стимулюючий коефіцієнт.

 

Після зарахування на рахунок Державної казначейської служби України 100% відповідної суми пайової участі Департамент КМДА протягом одного робочого дня оформлює інформаційний талон та передає його до ЦНАП апарату відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

 

ЦНАП передає суб’єкту господарювання інформаційний талон разом з примірником підписаного договору щодо пайової участі. Інформаційний талон про сплату пайової участі має бути розміщений на лобовому склі (фасаді) засобу пересувної мережі з забезпеченням зчитування спеціального коду.

 

Для початку роботи суб’єкти господарювання, що вибороли своє місце під сонцем, зобов’язані мати при собі документи, які наведені в інфографіці нижче.

 

Наступного разу поговоримо про те, що робити коли прийшла перевірка, хто взагалі має такі повноваження і які документи має пред’явити, які заходи можуть застосовуватись до підприємців за порушення правил встановлення засобів пересувної торгівлі.

 

Читайте також: Як встановити автокафе у Києві? Частина 1: Починаємо

 

Як встановити автокафе у Києві. Частина 3: хто може проводити перевірки та яка відповідальність настане за порушення